Subscribe now for unlimited access.
or signup to continue reading
Axe Creek
Division 1 (vs. United)
Paul Barber (c), Joel Bish, Ash Dixon, Xavier Hand, Blake Hodgskiss, Shiran thiwanka kulathunga, Manish Negi, Parminder Singh, Mark Smith, Jakk Trenfield, Jesse Trenfield
Division 2 (vs. United)
Ben Ross (c), Connor Bulger, Anton Davies, Daniel Dixon, Wayne Hodgskiss, James O'Bryen, Ranjit Singh, Jack Towers, Brett Waterman, Lachlan Watts, Khushdeep Randhwa
Division 3 Section 1 (vs. United)
Craig Pettersen (c), Vailen Hickman, Mitchell Lawrence, Ayden Lee, Dylan Lee, Connar Lever, Daniel Ludwig, Michael Morton, Cameron Power
Bagshot
Division 3 Section 1 (vs. Bendigo Strikers)
No team provided
Bendigo City
Division 3 Section 2 (vs. West Bendigo)
Bryan Coghlan (c), Andrew Sharpe, Nino Renato, Dylan Lefevre, Josh Goodman, Selwyn Ilsley, Darren Taylor, Isaac Lindrea, Will Lindrea, Kieran McMahon, Edward Garner
Bendigo Strikers
Division 3 Section 1 (vs. Bagshot)
Josan George (c), Jomy Antony, Anil Jose, Jinu Joy, Tintu Mani, Benny Mathew, Rejeeshkumar Rajappan, Suraj Chandy, Glarin Christudhas, Livin Vincent
California Gully
Division 3 Section 2 (vs. United)
Brad Webster, Geoffrey West, Michael Trew, Cody Wright, Lachlan Bull, Alex Piper, Harper Fitzallen, Lachlan Hogan, jonathan Gibson, mitchel fitzallen, Jason Tovey
Emu Creek
Division 1 (vs. Spring Gully)
No team provided
Division 2 (vs. Spring Gully)
No team provided
Mandurang
Division 1 (vs. West Bendigo)
Dylan Achison, Will Anderson, James Bailey, Beau Clements, Linton Colclough, Storm Giri, Jeremy Hancock, justin hancock, Mathew Pask, Mitchell Roberts, James Pietromonaco
Division 2 (vs. West Bendigo)
Greg Bailey, David Becker, Warrick Behrens, Caileb Dickins, Travis Habel, Mitchell Hancock, Joel Renton-Keen, Michael Sims, Callum Thompson, Geoff Thompson, Damien Walsh
Marong
Division 1 (vs. Sedgwick)
Jayden Laubsch (c), Duane Anderson, David Blume, Reuben Cameron, Andrew Gladstone, Brodie Pearce, Amarpreet Singh, Mitchell Van Poppel, Brennan Walters, Tom Wilson, Alex Gorrie
Division 2 (vs. Sedgwick)
Greg Toomey (c), Mark Blume, Brendan Shepherd, Solomon Cameron, Richard Murphy, Jack Murphy, Ryan Murphy, Buddima Pieris, Colin Moore, Tristian Rowe, Lachlan Frischke
Mia Mia
Division 3 Section 1 (vs. Strathfieldsaye)
No team provided
Sedgwick
Division 1 (vs. Marong)
Jordan Ilsley (c), Hunter Austin, Lucas Baldwin, James Dempsey, Dustin Elliott, Bailey Ilsley, Scott McKenzie, Kyal Rasmussen, Alec Robson, Nicholas Scullie, Steven Stroobants, Greg Thomas
Division 2 (vs. Marong)
Nathan Austin (c), Sam Alcock, Michael Clark, Greg Crone, Alan Friswell, Jamison Friswell, Patrick Grelis, Chris McCalman, Jamie Price, Caleb Robson, Paul Stubbs, Kai Thomas
Division 3 Section 2 (vs. Spring Gully Gold)
Jacob Sparks (c), Baden France, Baylee Friswell, Bella Gorrie, Declan Gorrie, Ken Gorrie, Daniel Kellow, Andrew Letts, Rob Rojewski, Tait Rojewski
Spring Gully
Division 1 (vs. Emu Creek)
Rhys Webb (c), Shaun Makepeace, Jesse Marciano, Jayden Mannix, Shaun O'Shea, Beauden Rinaldi, Nick Skeen, Alex Sutton, Jake Donegan, Charlie Bellenger, James Fox, Wes Hopcott
Division 2 (vs. Emu Creek)
Damien Venville (c), Justin Webb, Travis Parker, Miller Armstrong, Noah Willits, Stephen Rielley, Darran Lawry, Liam Pilcher, Brad Pepper, Byron Perrin, Marc Millard
Division 3 Section 2 (vs. Sedgwick)
Aaron Manning (c), Keiron Dole, Chris Kline, Erik Hendrix, Bailey Harvey-Kline, Stephen King, Brendan Hunt, Jarrad Webster, Jamieson Webster, Llewellyn Kane
Strathfieldsaye
Division 3 Section 1 (vs. Mia Mia)
Jack Bell, Damien Bilsborow, Callum Bolton, Ned Budde, Charlotte Dashwood, Nathan Di Camillo, Jesse Hando, William Harvey, Mason Horne, Kobey Hunter, Stuart Robinson
United
Division 1 (vs. Axe Creek)
Harry Whittle (c), Tom Calvert, Alex Code, Dooley Niemann, Harrison Gadsden, Joe Hartney, Patrick Hartney, Jayde Mullane, Mac Whittle, Mitchell Whittle, Rylee Smith, Mitchell Blackman
Division 2 (vs. Axe Creek)
Rob Gilchrist (c), Ashley Mayo, Chris Uys, Luke Price, Jay Mcleod, Tyler James, Thomas Hobson, Ian Alexander, James Smith, Lachlan Knowles, Maciu Talemaitoga, Dylan Lees
Division 3 Section 1 (vs. Axe Creek)
David Rykers (c), Connor Logan, Shane Hartney, Dennis Garoni, Nick Fitzpatrick, Dane Knowles, Jake Price, Paul Price, Damien Whan, Jack Randall
Division 3 Section 2 (vs. California Gully)
Ryan Currie (c), Joshua Thurston, Dale Holmes, Tanner Rayner, Jordan Norris, will taylor, Greg Gadsden, Callum Draper
West Bendigo
Division 1 (vs. Mandurang)
Joshua Kinsman (c), Travis O'Connell, Mitch Davey, Brett McGlashan, Bradley McHugh, Sajith Edirisinghe, Tarran Kilcullen, Shannon Murphy, Zaus Wade, Josh Connolly, Jacob Floyd
Division 2 (vs. Mandurang)
Barkley Jackson (c), Daryl Rooks, Darren De Marchi, Cohen-James Brown, Robert Williams, Traiton Kendal, Haydn Leech, Tristan Boykett, Reece Fitzpatrick
Division 3 Section 2 (vs. Bendigo City)
Jayden Magnusson (c), David McMullen, Grant Brown, Peter Desalvo, Edward Neame, Scott Jackson, Brent Bogaski, Louis Wooldridge, Blake DeMarchi, Leigh Gorrie
Our journalists work hard to provide local, up-to-date news to the community. This is how you can access our trusted content:
- Download our app on iOS and Android
- Bookmark bendigoadvertiser.com.au
- Make sure you are signed up for our breaking and regular headlines newsletters
- Follow us on Twitter @BgoAddy
- Follow us on Instagram @bendigoadvertiser
- Join us on Facebook
- Follow us on Google News